24 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Bulgaria
Датум : 20.02.2019
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EMERALD - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Емералд Хотел е лоциран во подножјето на Пирин планина, на 1 минута пешачење од гондолата. Од центаро...

p.p. in DBL 268€
230€ 20.02.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

EVELINA PALACE - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот Евелина Палас е лоциран на западниот брег од реката Глазна. Се наоѓа на главниот пат до ски л...

p.p. in DBL 185€
159€ 20.02.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

GRAND ROYALE - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Комплексот Гранд Ројал е сместен во центарот на градот Банско, блиску до жичарата и на само неколку к...

p.p. in DBL 285€
187€ 20.02.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА: Хотелот е лоциран покрај река, на само 3 минути од локалниот ски лифт и трговскиот центар Банско. Рест...

p.p. in DBL 194€
166€ 20.02.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

MPM GUINNESS - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот е сместен во мирен дел од градот на само од 200 м од лифтот на гондолата, 800 м од центарот и 1,5 км ...

p.p. in DBL 351€
302€ 20.02.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

MPM SPORT - Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот се наоѓа на уникатна локација спротивно од ски лифтот и на 2,5 км одалеченост од автобуската с...

p.p. in DBL 338€ 20.02.2019 10.01.2017 За 5 ноќи

ОДБЕРИ

ORBILUX - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Комбинација од најдоброто и старата архитектура на Банско, овој хотел е лоциран на 500 м. одалеченост ...

p.p. in DBL 210€
180€ 20.02.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ORPHEY BANSKO - BB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот Орфеј е на само 5 мин пеш од центарот на Банско. УСЛУГА  :  Орфеј е луксузен, удобен хотел ...

p.p. in DBL 202€
174€ 20.02.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА: Хотелот  е лоциран на излезот од Банско, 160 км.од Софија. 500 метри од Гондолата, центарот е само на 10 ...

p.p. in DBL 318€
272€ 20.02.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

PIRIN BANSKO - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот Пирин е лоциран во самиот центар на живописен ски центар во Банско. УСЛУГА  :  Хотелот н...

p.p. in DBL 309€
266€ 20.02.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 2

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.