A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/index.php

Line Number: 441

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2020

17 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : ESPANE
Датум : 01.12.2023
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ALHAMBRA HOTE - BB ESPANE, SANTA SUSANNA

apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
city-hotel icon
sand-beach icon
spa icon

ПОЛОЖБА : Се наоѓа на Маресме брегот, на само 45 мин. од центарот на Барселона. Во близина на голема плажа со при...

p.p. in DBL 562€ 01.12.2023 26.06.2017 За 7 ноќи

ОДБЕРИ

BOIX MAR HOTEL - HB ESPANE, BLANES

bar icon
beach-hotel icon
building icon
fine-pebble-beach icon
large-pebble-beach icon
private-beach icon
spa icon

ПОЛОЖБА : На 2 минути пешачење од плажата С Абанел , хотелот се наоѓа и на 4 км. од Маринеланд Каталонија аква па...

p.p. in DBL 575€ 01.12.2023 26.06.2017 За 7 ноќи

ОДБЕРИ

CAPRICI HOTEL - BB ESPANE, SANTA SUSANNA

apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
sand-beach icon
spa icon
villas icon

ПОЛОЖБА : Капричи хотелот се наоѓа во центарот на Санта Сузана, 6 км. од Бланес. Редовен превоз со воз од Санта С...

p.p. in DBL 623€ 01.12.2023 26.06.2017 За 7 ноќи

ОДБЕРИ

GARBI PARK HOTEL - HB ESPANE, LLORET DE MAR

bar icon
beach-hotel icon
building icon
fine-pebble-beach icon
private-beach icon
restaurant icon
villas icon

ПОЛОЖБА : Хотел Гарби Парк 4*се наоѓа во Лорет Де Мар, лоциран е на 200 метри од плажата, блиску до продавниците и ...

p.p. in DBL 587€ 01.12.2023 26.06.2017 За 7 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
fine-pebble-beach icon
private-beach icon
villas icon

ПОЛОЖБА : ГХТ Маритим хотел е лоциран во туристичката зона Калела, на сама плажа и со поглед кон Гарби плажата ...

p.p. in DBL 567€ 01.12.2023 26.06.2017 За 7 ноќи

ОДБЕРИ

GHT SA RIVERA - HB ESPANE, TOSSA DE MAR

wifi icon
city-hotel icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon
restaurant icon
sand-beach icon
villas icon

ПОЛОЖБА : ГХТ Са Ривера хотел е лоциран во Тоса де Мар и од центарот Лорет де Мар е оддалечен 20 минути возење. Н...

p.p. in DBL 624€ 01.12.2023 26.06.2017 За 7 ноќи

ОДБЕРИ

GHT BALMES HOTEL - BB ESPANE, CALELLA

apartments icon
beach-hotel icon
wifi icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon
private-beach icon

ПОЛОЖБА : ГХТ Балмс е лоциран во тивка област во Калела и е блиску до железничката станица, од која за Барселон...

p.p. in DBL 550€ 01.12.2023 26.06.2017 За 7 ноќи

ОДБЕРИ

GHT COSTA BRAVA HOTEL - BB ESPANE, TOSSA DE MAR

apartments icon
beach-hotel icon
wifi icon
fine-pebble-beach icon
large-pebble-beach icon
private-beach icon
restaurant icon
sand-beach icon

bПОЛОЖБА : ГХТ Коста Брава е лоциран во градот Тоса де Мар, блиску до центарот и плажата. Замокот Тоса де Мар е о...

p.p. in DBL 592€ 01.12.2023 26.06.2017 За 7 ноќи

ОДБЕРИ

GHT NEPTUNO HOTEL - HB ESPANE, TOSSA DE MAR

bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon
spa icon

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во Тоса де Мар, во непосредна близина на старите Римски урнатини, ѕидовите на Тоса ...

p.p. in DBL 592€ 01.12.2023 26.06.2017 За 7 ноќи

ОДБЕРИ

GHT OASIS PARK-SPA - BB ESPANE, LLORET DE MAR

beach-hotel icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon
private-beach icon
restaurant icon

ПОЛОЖБА : Оазис Парк хотел е лоциран блиску до плажата Феналс, на 15 минути од градскиот центар. УСЛУГА - Bed & B...

p.p. in DBL 1082€ 01.12.2023 26.06.2017 За 7 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.