A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/index.php

Line Number: 441

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2020

Резервирајте 60 дена пред заминување и добијте

до
-30%
попуст

10 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : MALDIVES
Датум : 01.12.2023
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

Фушифару Канду е национално заштитено подрачје. На само неколку метри од островот има три главни места за нур...

p.p. in DBL 3214€ 01.12.2023 03.01.2020 За 7 ноќи

ОДБЕРИ
Book 60 days before departure
bar icon
beach-hotel icon
building icon
wifi icon
green-territory icon
sand-beach icon
spa icon
villas icon

ПОЛОЖБА : Хотелот е оддалечен  20 минути од меѓународниот аеродром Мале(возење со брз глисер). УСЛУГА  : &nbs...

p.p. in DBL 1911€ 01.12.2023 15.11.2019 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА: Се наоѓа на приватен изолиран остров,оддалечен  45 мин лет со хидро авион, лоциран на прекрасна лаг...

p.p. in DBL 3715€ 01.12.2023 03.01.2020 За 7 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.