A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/index.php

Line Number: 441

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2020

  • Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2023
за резервации до 30/09/2023

72 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 20.07.2023
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

bar icon
beach equipment icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
platform-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран на 15 км оддалеченост од Аланија. Аеродромот на Анталија е оддалечен 90 км. Хотели в...

p.p. in DBL 680€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon

Држава Турција Регион Аланија Ресорт Окурцалар Аеродро...

p.p. in DBL 727€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
private-beach icon

Име на хотелот: AZURA DELUXE RESORT & SPA HOTEL Категорија: 5* Концепт на услуга: ULTRA ALL INCLUSIVE Адреса: Avsallar Mah. İncekum Cad. No 76 PK 074...

p.p. in DBL 723€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
platform-beach icon

Центар: (Avsallar - Turism Center): 500 м Аланија: 20 км  Аеродром: 101 км  Концепт: Ultra All Inclusive Базени 1 над...

p.p. in DBL 813€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
golf icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот се наоѓа на 3 км од центарот на Конакли, 8 км од центарот на Алања,а од  аеродромот  во Ан...

p.p. in DBL 647€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

The Summer Season Concept Локација: Конакли (на 3 км од центарот на Конакли) 13 км од Аланија 103 км од Аеродром Анталија 125 км ...

p.p. in DBL 738€ 20.07.2023 21.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.