• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2022
за резервации до 31/08/2022

70 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 29.07.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

bar icon
beach equipment icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
platform-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран на 15 км оддалеченост од Аланија. Аеродромот на Анталија е оддалечен 90 км. Хотели в...

p.p. in DBL 705€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

EFTALIA OCEAN - UAI Turkey, Alanya

apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
wifi icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon

Држава: Tурција Регион: Aланија Ресорт: Koнакли Aеродром: ...

p.p. in DBL 718€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
restaurant icon
private-beach icon
sand-beach icon

ПОЛОЖБА  Лагуна Алија е лоциран во Аланија, на само 29 км оддалеченост од плажата Клеопатра, 32 км од аквапар...

p.p. in DBL 726€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

ИМЕ НА ХОТЕЛ: LONG BEACH HARMONY HOTEL КАТЕГОРИЈА: 5* КОНЦЕПТ: ULTRA ALL INCLUSIVE ДАТУМ НА ОТВОРАЊЕ: 2014 АДРЕСА: Türkler Mah. Akdeniz Bulvar...

p.p. in DBL 766€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА Турција, Аланија Далечина од  аеродромот: 115 км од аеродромот Анталија Растојание до најблискот...

p.p. in DBL 663€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
platform-beach icon

Центар: (Avsallar - Turism Center): 500 м Аланија: 20 км  Аеродром: 101 км  Концепт: Ultra All Inclusive Базени 1 над...

p.p. in DBL 796€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
private-beach icon

Име на хотелот: AZURA DELUXE RESORT & SPA HOTEL Категорија: 5* Концепт на услуга: ULTRA ALL INCLUSIVE Адреса: Avsallar Mah. İncekum Cad. No 76 PK 074...

p.p. in DBL 742€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.