A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/index.php

Line Number: 441

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2020

  • Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2024
за резервации до 31/12/2023

45 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 07.04.2024
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
golf icon
gym icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран во Белек, во областа Кадрије. Аеродромот е оддалечен 27 км. Хотели во близина: Каја ...

p.p. in DBL 2037€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
wifi icon
bar icon
restaurant icon
green-territory icon
beach-hotel icon
private-beach icon
sand-beach icon
spa icon

Држава: Tурција Регион: Белек Ресорт: Белек Aеродром: ...

p.p. in DBL 1050€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
platform-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран на 4 км од Белек и 35 км од центарот на Анталија. Аеродромот од Анталија е на 27 км. Х...

p.p. in DBL 2031€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
city-hotel icon
fine-pebble-beach icon
large-pebble-beach icon
platform-beach icon

Држава: Турција Регион: Белек Област: Богазкент Аеродром...

p.p. in DBL 730€ 07.04.2024 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
private-beach icon
restaurant icon
sand-beach icon
spa icon

Држава: Турција Регион: Белек Област: Белек Аеродром: ...

p.p. in DBL 1284€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.