• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2022
за резервации до 30/09/2022

42 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 29.07.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon

Држава: Tурција Регион: Белек Ресорт: Белек Aеродром: ...

p.p. in DBL 1580€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
private-beach icon

Датум на отворање: 2004 Последно реновиран: 2019 Категорија: 5* Концепт: Ultimate All Inclusive Web-страна: www.crys...

p.p. in DBL 669€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Локација: Аеродром Анталија: 35 км Белек центар: 2 км Анталија: 45 км За хотелот: • 11 базени и забавен Аква пар...

p.p. in DBL 832€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 3

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.