A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/index.php

Line Number: 441

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2020

  • Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2023
за резервации до 30/09/2023

45 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 20.07.2023
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

building icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

Од аеродром: 33.3 км Check-in: до: 14:00 Check-out: до 12:00 Соби за инвалидски лица Лифт Сеф Интернет Рецепција 24-часа Со...

p.p. in DBL 3325€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach-hotel icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран на 5 км од Белек и 30 км од аеродром. Хотели во близина: Алва Дона Белек, Сиам Елеган...

p.p. in DBL 820€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
private-beach icon

Оддалеченост од Аеродром Анталија – 35км  Оддалеченост од цента 5км од центарот на Белек, 45км од Анталија ...

p.p. in DBL 904€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon

Име на хотелот: Voyage Belek Golf & Spa Категорија: 5* Последно реновиран: 2018 – 2019 Концепт: Ultra All Inclusive Од аеродро...

p.p. in DBL 1593€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 5

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.