• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2020
за резервации до 30/09/2020

49 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 27.09.2020
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
wifi icon
city-hotel icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon

Локација Хотелот е лоциран во Кемер, 45 км од Анталија, а од Анталија аеродромот 60км. Во близина на хотелот се: ...

p.p. in DBL 885€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
wifi icon
bar icon
restaurant icon
green-territory icon
beach-hotel icon
private-beach icon
large-pebble-beach icon
fine-pebble-beach icon

Држава:                          Турција                &n...

p.p. in DBL 564€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
wifi icon
restaurant icon
beach-hotel icon
sand-beach icon
spa icon
aqua-park icon
swimming-pool icon
sports icon

ЛОКАЦИЈА Амара Премиер Палас е хотел лоциран во подножјето на планината Таурус, покрај самиот брег, опколен ...

p.p. in DBL 996€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
wifi icon
bar icon
restaurant icon
beach-hotel icon
private-beach icon
sand-beach icon
spa icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот  е лоциран Камујува, 5км од цнат до Кемер,.Анталија аеродром 60км.Најблиски хотели: Zena Resort, L...

p.p. in DBL 616€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
wifi icon
bar icon
restaurant icon
beach-hotel icon
private-beach icon
large-pebble-beach icon
fine-pebble-beach icon
spa icon

ЛОКАЦИЈА Локација: Турција, Гојнук Оддалеченост од аеродром: 46 км Оддалеченост од море: Хотелот се н...

p.p. in DBL 616€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА Локација: Турција, Кемер, Белдиби Оддалеченост од аеродром: 41 км Оддалеченост од најблискиот ...

p.p. in DBL 1094€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.