• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2020
за резервации до 30/09/2020

22 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 27.09.2020
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
city-hotel icon
green-territory icon
private-beach icon
restaurant icon

Држава: Турција Регион: Анталија Област: Лара Аеродром: ...

p.p. in DBL 982€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
fine-pebble-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот се наоѓа во областа Кунду, на 15 км оддалеченост од центарот на Аланија. Аеродромот е оддалеч...

p.p. in DBL 783€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach-hotel icon
building icon
wifi icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon
private-beach icon
restaurant icon

Држава: Турција Регион: Анталија Област: Кунду Аеродром: ...

p.p. in DBL 674€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach-hotel icon
wifi icon
city-hotel icon
green-territory icon
fine-pebble-beach icon

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во Лара, Анталија, се протега на површина од 45.000 м2 и е оддалечен 15 км од Анталија и 1...

p.p. in DBL 933€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
city-hotel icon
green-territory icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА Локација: Турција, Анталија, Лара Оддалеченост од аеродром: 10 км Оддалеченост од најблискиот ...

p.p. in DBL 1001€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
city-hotel icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon
private-beach icon
restaurant icon

ЛОКАЦИЈА Од аеродорм: 14 км До центар: 16 км Модерен и луксузен ентериер, тепих на подот, повеќето соби со ба...

p.p. in DBL 751€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
aqua-park icon

Држава: Турција Регион: Анталија Област: Лара Аеродром: ...

p.p. in DBL 751€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.