A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/index.php

Line Number: 441

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2020

  • Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2023
за резервации до 30/09/2023

82 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 20.07.2023
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

bar icon
green-territory icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

Држава: Турција Регион: Сиде Област: Соргун Аеродром: ...

p.p. in DBL 904€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

Држава: Tурција Регион: Сиде Ресорт: Koмкој Aеродром: ...

p.p. in DBL 717€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА Лоциран на 4км од Манвгад, 8км од ценар за Сиде,.Анталија аеродром е 75км,.Најблиски хотели  Jadore Spa &...

p.p. in DBL 753€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

Локација Хотелот се наоѓа во Сиде ,Кизило на 10 км од Манагват.А од аеродромот во Анталиа на само 70 км. Информа...

p.p. in DBL 597€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
city-hotel icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon
platform-beach icon

Датум на отварање: 2005 Последно реновиран: 2019 Категорија: 5* Концепт: Ultimate All Inclusive Адреса: Side / Kızılot - Manavgat/Anta...

p.p. in DBL 741€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.