45 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 03.05.2020
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 31.12.2019
apartments icon
beach-hotel icon
wifi icon
city-hotel icon
large-pebble-beach icon
private-beach icon
sand-beach icon
spa icon

ПОЛОЖБА : Хотелот е оддалечен 75 км од центарот на Анталија и 65 км од аеродромот во Анталија. Хотелот нуди капац...

p.p. in DBL 982€
871€ 03.05.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.12.2019

KAYA SIDE - UAI Turkey, Side

bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon
private-beach icon
restaurant icon
sand-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран на 8км од центар на Сиде и 5 км од Манавгат, од  Анталија  аеродром  е 70 км од...

p.p. in DBL 680€
549€ 03.05.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 29.02.2020
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
platform-beach icon
private-beach icon
restaurant icon
sand-beach icon

Датум на отворање: Мај 2006 Категорија: 5* Концепт: Ultra All Inclusive Од аеродром: 75 км (60 мин) БАЗЕНИ ЗА ДЕЦА 8 ...

p.p. in DBL 639€
493€ 03.05.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.