• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2020
за резервации до 30/09/2020

245 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 27.09.2020
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 31.08.2020
bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
golf icon
gym icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран во Белек, во областа Кадрије. Аеродромот е оддалечен 27 км. Хотели во близина: Каја ...

p.p. in DBL 1552€
1003€ 27.09.2020 13.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
city-hotel icon
green-territory icon
private-beach icon
restaurant icon

Држава: Турција Регион: Анталија Област: Лара Аеродром: ...

p.p. in DBL 982€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
gym icon

Држава Турција Регион Side Titreiegol Аеродром 70 km Со морето ...

p.p. in DBL 635€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
wifi icon
bar icon
restaurant icon
beach-hotel icon
private-beach icon
sand-beach icon
beach equipment icon
gym icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот  се  наоѓа  на 7 км  од  Авсалар, 30 км од центарот на Алања, а од Анталија аеродром...

p.p. in DBL 635€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
building icon
wifi icon
private-beach icon

Држава Турција Регион Сиде Категорија HV1 Аеродром ...

p.p. in DBL 589€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
wifi icon
city-hotel icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon

Локација Хотелот е лоциран во Кемер, 45 км од Анталија, а од Анталија аеродромот 60км. Во близина на хотелот се: ...

p.p. in DBL 885€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

EFTALIA OCEAN - UAI Turkey, Alanya

apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
wifi icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon

Држава: Tурција Регион: Aланија Ресорт: Koнакли Aеродром: ...

p.p. in DBL 544€ 27.09.2020 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.