A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/index.php

Line Number: 441

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2020

  • Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2023
за резервации до 30/09/2023

267 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 20.07.2023
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

bar icon
beach-hotel icon
building icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon
villas icon

Држава: Tурција Регион: Белек Ресорт: Белек Aеродром: ...

p.p. in DBL 962€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
villas icon
fine-pebble-beach icon
large-pebble-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран во Белдиби, на 13 км од Кемер и 45 км од аеродром. Хотели во близина: Клуб Зигана. ИНФ...

p.p. in DBL 1017€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
swimming-pool icon
private-beach icon

ДРЖАВА ТУРЦИЈА РЕГИОН АНТАЛИЈА АЕРОДРОМ 135 км.  Antalya airport ...

p.p. in DBL 589€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
private-beach icon

ПОЛОЖБА : Хотелот Порт Ривер е лоциран во Сиде-Анталија. Оддалечен е 61 км од аеродромот во Анталија, 6 км од амф...

p.p. in DBL 721€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

  Држава Tурција Регион Aланија Aеродром 135 kм до аеродром Антали...

p.p. in DBL 553€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon

Држава: Tурција Регион: Белек Ресорт: Белек Aеродром: ...

p.p. in DBL 1746€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
sports icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е сместен во Окорџарал, 25 км од Манвгат, Аланија. Анталиски аеродром е на 90 км од хотелот....

p.p. in DBL 550€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 12

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.