• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2021
за резервации до 31/08/2021

297 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 29.08.2021
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

beach-hotel icon
restaurant icon
spa icon
villas icon
private-beach icon

Хотел  Champion Holiday Village е лоциран во Турција на адреса: 07985 Beldibi, Kemer, Antalya, Turkey   Најблиски населби Кемер - 18...

p.p. in DBL 702€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach equipment icon
beach-hotel icon
swimming-pool icon
gym icon
private-beach icon

Држава: Турција Регион Аланија Ресорт Конакли Аеродром ...

p.p. in DBL 654€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
private-beach icon

Датум на отворање: 2004 Последно реновиран: 2019 Категорија: 5* Концепт: Ultimate All Inclusive Web-страна: www.crys...

p.p. in DBL 654€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
gym icon

Држава Турција Регион Анталија Ресорт Лара Аеродром ...

p.p. in DBL 0€

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 373

29.08.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 376

За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 14

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.