• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2022
за резервации до 30/06/2022

259 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 18.06.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

Локација: На  115 км  од  аеродромот во Анталија   на  12 км од Аланија, област  Конакли, на морс...

p.p. in DBL 736€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon

Име: Cesars Resort Side Категорија: 5* Локација; 100 м, антички град: 5 км, центар: 12 км, аеродром: 65 км, супермаркет: 12 км Др...

p.p. in DBL 730€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Локација: Аланија 10км, Махмутлар 250м, Анталија 140км Концепт all inclusive: All inclusive концептот вклучува појадок, ...

p.p. in DBL 505€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА Хотелот е на 5.7 км од Сиде, од Анталија аеродром 50 км.. ХРАНА AI Појадок, ручек и вечера-бифе, како и р...

p.p. in DBL 675€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 15

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.