• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2022
за резервации до 30/06/2022

259 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 18.06.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

beach-hotel icon
green-territory icon
swimming-pool icon
gym icon
private-beach icon

Држава: Турција Регион: Аланија Област: Конакли Аеродром...

p.p. in DBL 499€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
green-territory icon
swimming-pool icon
gym icon
private-beach icon

All-Inclusive or All-Inclusive without Alcohol ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛОТ: Локација: Аланија Оддалеченост од аеродром Антал...

p.p. in DBL 530€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ARMIR RESORT - AI Turkey, Kemer

bar icon
restaurant icon
green-territory icon
beach-hotel icon
private-beach icon

Држава: Турција Регион: Кемер Област: Кемер Аеродром: ...

p.p. in DBL 612€ 18.06.2022 05.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Labranda Alantur Hotel,Аланија     Концепт од 01/04/2021 до 31/10/2021. Услуга: All inclusive &n...

p.p. in DBL 754€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

The Summer Season Concept Локација: Конакли (на 3 км од центарот на Конакли) 13 км од Аланија 103 км од Аеродром Анталија 125 км ...

p.p. in DBL 790€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Локација: Аеродром Анталија: 35 км Белек центар: 2 км Анталија: 45 км За хотелот: • 11 базени и забавен Аква пар...

p.p. in DBL 832€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
wifi icon
bar icon
restaurant icon
building icon
beach-hotel icon
private-beach icon
platform-beach icon
sand-beach icon

Држава: Tурција Регион: Keмер Ресорт: Белдиби Aеродром: ...

p.p. in DBL 763€ 18.06.2022 05.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Турција, регион-Сиде, Ресорт- Colakli ПЛАЖА: Плажа дел, сопствена, 250 м од хотел, песочна. Крпи   ...

p.p. in DBL 639€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 16

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.