• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2022
за резервации до 31/08/2022

259 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 29.07.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

wifi icon
bar icon
restaurant icon
green-territory icon
beach-hotel icon
private-beach icon
sand-beach icon
spa icon

ЛОКАЦИЈА Локација: Турција, Анталија, Кунду Оддалеченост од аеродром: 15 км Оддалеченост од најблискио...

p.p. in DBL 2056€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
wifi icon
city-hotel icon
restaurant icon
spa icon
private-beach icon

ПОЛОЖБА : Ресортот е еден од посебните места каде се спојуваат песоците и природата. Средоземното море и плаж...

p.p. in DBL 654€ 29.07.2022 05.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon

ЛОКАЦИЈА: Во регионот на Конакли, хотелот е оддалечен 10 км од Аланија, а 115 км од аеродром на Анталија. УСЛОВИ З...

p.p. in DBL 536€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
beach-hotel icon
private-beach icon
restaurant icon

Држава: Турција Регион: Аланија Област: Конакли Аеродром...

p.p. in DBL 560€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
city-hotel icon
restaurant icon
spa icon
villas icon
swimming-pool icon

HOTEL: AMELIA BEACH RESORT HOTEL & SPA АДРЕСА: KIZILOT BELDESİ, ÇENGER KÖYÜ , ÖMER BOĞAZI MEVKİİ,  07610 MANAVGAT – ANTALYA КАТЕГОРИЈА: 5* ...

p.p. in DBL 645€ 29.07.2022 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 17

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.