• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Бугарија 2021/2022
за резервации до 31/12/2021

251 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 08.05.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ЛОКАЦИЈА Локација: Турска,Белек Услови на сместување Домашни миленичиња :  Не е дозволено Соседни со...

p.p. in DBL 696€ 08.05.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
private-beach icon

Локација: Турција, Кемер Оддалеченост од аеродром: 55 км Оддалеченост од најблискиот центар: 500 метри ...

p.p. in DBL 629€ 08.05.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во Сиде-Анталија, на површина од 17,000 м2 и на 12 км оддалеченост од Манавгат, 7 км од А...

p.p. in DBL 538€ 08.05.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 15.06.2021

Локација: Турција, Кемер, Кириш Растојание од аеродром: 65 км од аеродромот во Анталиа Растојание до нај...

p.p. in DBL 672€
550€ 08.05.2022 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА: Сиде Краун Серенити е одлична дестинација за парови и фамилии. Располага со површина од 18,000 м2 и пре...

p.p. in DBL 514€ 08.05.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

LUCIDA BEACH - UAI Turkey, Kemer

apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
wifi icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon

Локација Хотелот "Луцида Бич" се наоѓа во регионот Анталија, каде што азурното пространство на Средозем...

p.p. in DBL 526€ 08.05.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Држава Турција област Кемер регион Текирова Оддалечено...

p.p. in DBL 799€ 08.05.2022 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 18

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.