• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Бугарија 2021/2022
за резервации до 31/12/2021

251 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 08.05.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

private-beach icon

ЛОКАЦИЈА: Сиде Ројал Парадајз е лоциран на 5 км оддалеченост од античкиот град Сиде, 6 км од храмот на Аполо, 9 к...

p.p. in DBL 502€ 08.05.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

HOTEL: AMELIA BEACH RESORT HOTEL & SPA АДРЕСА: KIZILOT BELDESİ, ÇENGER KÖYÜ , ÖMER BOĞAZI MEVKİİ,  07610 MANAVGAT – ANTALYA КАТЕГОРИЈА: 5* ...

p.p. in DBL 605€ 08.05.2022 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
building icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

Од аеродром: 33.3 км Check-in: до: 14:00 Check-out: до 12:00 Соби за инвалидски лица Лифт Сеф Интернет Рецепција 24-часа Со...

p.p. in DBL 926€ 08.05.2022 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Положба Хотелот се наоѓа во регионот Турклер, 20 км од Аланија и 110 км од аеродромот во Анталија. Услуга Се вкл...

p.p. in DBL 416€ 08.05.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon

Држава Турција Регион Аланија Ресорт Окурцалар Аеродро...

p.p. in DBL 781€ 08.05.2022 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 19

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.