• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2022
за резервации до 31/05/2022

255 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 11.06.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 31.05.2022
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon

ЛОКАЦИЈА: Мирада Дел Мар е хотел со 5 ѕвезди, лоциран во Кемер, на 35 км оддалеченост од Анталија, 9 км од центаро...

p.p. in DBL 814€
737€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА: Сиде Краун Серенити е одлична дестинација за парови и фамилии. Располага со површина од 18,000 м2 и пре...

p.p. in DBL 698€
630€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

MUKARNAS HOTEL - UAI Turkey, Alanya

swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

Држава Турција Регион Анталија Населба Окулар Од аеродр...

p.p. in DBL 821€
737€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

LUCIDA BEACH - UAI Turkey, Kemer

apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
wifi icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon

Локација Хотелот "Луцида Бич" се наоѓа во регионот Анталија, каде што азурното пространство на Средозем...

p.p. in DBL 810€
731€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Држава Турција област Кемер регион Текирова Оддалечено...

p.p. in DBL 866€
778€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА: Сиде Ројал Парадајз е лоциран на 5 км оддалеченост од античкиот град Сиде, 6 км од храмот на Аполо, 9 к...

p.p. in DBL 657€
602€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
building icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

Од аеродром: 33.3 км Check-in: до: 14:00 Check-out: до 12:00 Соби за инвалидски лица Лифт Сеф Интернет Рецепција 24-часа Со...

p.p. in DBL 1003€
891€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.05.2022

Положба Хотелот се наоѓа во регионот Турклер, 20 км од Аланија и 110 км од аеродромот во Анталија. Услуга Се вкл...

p.p. in DBL 558€
493€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 20

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.