A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/index.php

Line Number: 441

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2020

  • Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2024
за резервации до 31/12/2023

267 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 07.04.2024
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
golf icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот се наоѓа на 3 км од центарот на Конакли, 8 км од центарот на Алања,а од  аеродромот  во Ан...

p.p. in DBL 647€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

The Summer Season Concept Локација: Конакли (на 3 км од центарот на Конакли) 13 км од Аланија 103 км од Аеродром Анталија 125 км ...

p.p. in DBL 738€ 07.04.2024 21.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
wifi icon
city-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
fine-pebble-beach icon
large-pebble-beach icon
sand-beach icon

ПОЛОЖБА : Лејк Ривер Сиде Хотел и Спа е лоциран на 65 км од аеродромот во Анталија, 7 км од градот Сиде и 750 метри ...

p.p. in DBL 676€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
building icon
green-territory icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
golf icon
gym icon
fine-pebble-beach icon

Категорија: 5* Концепт: Golden Inclusive Плажа: 10.000 m² Аеродром: 15 km Анталија: 25 km *** Гостите се пречекува...

p.p. in DBL 1573€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
city-hotel icon
fine-pebble-beach icon
large-pebble-beach icon
platform-beach icon

Држава: Турција Регион: Белек Област: Богазкент Аеродром...

p.p. in DBL 730€ 07.04.2024 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 3

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.