• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2020
за резервации до 29/02/2020

258 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 31.05.2020
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 29.02.2020
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
swimming-pool icon
private-beach icon
sand-beach icon

ЛОКАЦИЈА: Инсула ресорт се наоѓа на 7 км оддалеченост од Делфинариумот, 13 км од централниот аквапарк на Алани...

p.p. in DBL 599€
482€ 31.05.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 29.02.2020
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon

ЛОКАЦИЈА: Локација : Турција, Аланија,Турклер Оддалеченост од аеродром: 110 км во Анталија аеродром Одд...

p.p. in DBL 619€
563€ 31.05.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 07.03.2020
bar icon
wifi icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
large-pebble-beach icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА Изграден на 5.000 м2, Мишел е хотел со 5 ѕвезди, наменет само за возрасни (16+) лоциран во Аланија, на 5 км о...

p.p. in DBL 545€
455€ 31.05.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 29.02.2020
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
fine-pebble-beach icon
platform-beach icon

ПОЛОЖБА : Кирман Сидера е лоциран во Окурчалар-Карабурун, во областа помеѓу Сиде и Аланија. Изграден е на 14,000 м...

p.p. in DBL 760€
631€ 31.05.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 29.02.2020

PORTO BELLO HOTEL - AI Turkey, Antalya

bar icon
beach-hotel icon
building icon
city-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
villas icon

ПОЛОЖБА: Хотелот е лоциран на познатата плажа konyalti , 8км од центарот на Анталија и 20км од аеродромот во Анта...

p.p. in DBL 646€
586€ 31.05.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 29.02.2020

ASTERIA KREMLIN PALACE - UAI Turkey, Lara / Kundu

bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon
sand-beach icon

Датум на Оотворање: 2003 Последно реновиран: 2019 Категорија: 5* Концепт: Ultra All Inclusive Адреса: Kundu Mah. Tesisler Cad. No:...

p.p. in DBL 801€
633€ 31.05.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 22

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.