• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2022
за резервации до 30/06/2022

259 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 18.06.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
private-beach icon

Локација Локација: Окуркалар 25 км до центарот на Манавгат Растојание до аеродром:  95 км до аеродромо...

p.p. in DBL 584€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Клуб Боран Маре е ресорт со 5 ѕвезди, оддалечен 35 км од Аеродром, 3 км од кањонот Гојнук и 8 км од Кем...

p.p. in DBL 987€ 18.06.2022 05.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

CLUB HOTEL RUZA - AI Turkey, Alanya

Држава Турција Регион Аланија Аеродром 108 км Сместување ...

p.p. in DBL 693€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach-hotel icon
green-territory icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

Држава: Tурција Регион: Сиде Ресорт: Kизилагач Aеродром: ...

p.p. in DBL 789€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран на 20 км оддалеченост од Аланија. Аеродромот е оддалечен 155 км од хотелот. ИНФОРМАЦ...

p.p. in DBL 758€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon

Дражава: Турција Регион: Кемер Ресорт: Кемер Аеродром: ...

p.p. in DBL 615€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
wifi icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
platform-beach icon
private-beach icon
sand-beach icon

ПОЛОЖБА: Хотелот е лоциран во Сиде, на 46 км оддалеченост од Аеродром, 13 км од водопадите на Манавгат и 9 км од ан...

p.p. in DBL 687€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА: Хотелот е лоциран во Сиде, на 55 км од Аеродром, 65 км од центарот на Анталија и 17 км од Манавгат. СМЕСТУ...

p.p. in DBL 778€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon

Име на хотелот: Voyage Belek Golf & Spa Категорија: 5* Последно реновиран: 2018 – 2019 Концепт: Ultra All Inclusive Од аеродро...

p.p. in DBL 1555€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 23

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.