• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2021
за резервации до 31/08/2021

297 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 29.08.2021
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
gym icon
private-beach icon

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во областа Colakli, оддалечен 55км од аеродромот во Анталија и 8км од центарот на Сиде. У...

p.p. in DBL 767€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
gym icon
private-beach icon
sand-beach icon

Положба: Хотелот се наоѓа во областа Colakli, оддалечен 55км од аеродромот во Анталија и 8км од центарот на Сиде. У...

p.p. in DBL 748€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Лоциран во  Okurcalar, со прекрасен персонал на хотеската услуга, на 90 км од Анталија, од Сиде 36 км, area ...

p.p. in DBL 641€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 15.06.2021

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран во Сиде, на 22 км оддалеченост од Манавгат и 60 км оддалеченост од Сиде. Хотели во бл...

p.p. in DBL 593€
511€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach-hotel icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
sports icon
platform-beach icon
private-beach icon
sand-beach icon

Локација Локација: Турција, Кемер Растојание од  аеродром: 50 км Одалеченост од најблиската населба: Хотел...

p.p. in DBL 845€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon

ЛОКАЦИЈА Локација: Турција, Аланија, Окурклар Оддалеченост од аеродром : 90 км од Анталија аеродром О...

p.p. in DBL 654€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 24

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.