A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/index.php

Line Number: 441

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2020

  • Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2023
за резервации до 30/09/2023

267 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 20.07.2023
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

Држава: Tурција Регион: Сиде Ресорт: Tитриенегол Aеродрм: ...

p.p. in DBL 714€ 20.07.2023 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
wifi icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
large-pebble-beach icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА Изграден на 5.000 м2, Мишел е хотел со 5 ѕвезди, наменет само за возрасни (16+) лоциран во Аланија, на 5 км о...

p.p. in DBL 713€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
fine-pebble-beach icon
platform-beach icon

Регион Аланија Ресорт Окурчалар Аеродром 90 км   ...

p.p. in DBL 850€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

PORTO BELLO HOTEL - AI Turkey, Antalya

bar icon
beach-hotel icon
building icon
city-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
villas icon

Држава Турција Регион Анталија Ресорт Konyaalti Аеродром ...

p.p. in DBL 571€ 20.07.2023 30.09.2020 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран во Окучалар, на 33 км од Аланија и 90 км од аеродромот на Анталија. Хотели во близина:...

p.p. in DBL 1005€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon
sand-beach icon

Датум на Оотворање: 2003 Последно реновиран: 2019 Категорија: 5* Концепт: Ultra All Inclusive Адреса: Kundu Mah. Tesisler Cad. No:...

p.p. in DBL 1148€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon

Локација:  Хотелот се наоѓа во Евренсеки на 6 км од Сиде и 70 км од аеродромот во Анталија....

p.p. in DBL 620€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
gym icon

Оддалеченост од аеродром: 55 км (Анталија) Оддалеченост од автобуска станица: 100м Оддалеченост од туристички ц...

p.p. in DBL 583€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

SUN STAR RESORT - AI Turkey, Alanya

beach-hotel icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

Држава: Tурција Регион: Aланија Ресорт: Keстел Aеродром: ...

p.p. in DBL 601€ 20.07.2023 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 25

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.