• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2023
за резервации до 31/03/2023

274 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 07.05.2023
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

PORTO BELLO HOTEL - AI Turkey, Antalya

bar icon
beach-hotel icon
building icon
city-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
villas icon

Држава Турција Регион Анталија Ресорт Konyaalti Аеродром ...

p.p. in DBL 713€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран во Окучалар, на 33 км од Аланија и 90 км од аеродромот на Анталија. Хотели во близина:...

p.p. in DBL 910€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon
sand-beach icon

Датум на Оотворање: 2003 Последно реновиран: 2019 Категорија: 5* Концепт: Ultra All Inclusive Адреса: Kundu Mah. Tesisler Cad. No:...

p.p. in DBL 1097€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon

Локација:  Хотелот се наоѓа во Евренсеки на 6 км од Сиде и 70 км од аеродромот во Анталија....

p.p. in DBL 522€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
gym icon

Оддалеченост од аеродром: 55 км (Анталија) Оддалеченост од автобуска станица: 100м Оддалеченост од туристички ц...

p.p. in DBL 510€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

SUN STAR RESORT - AI Turkey, Alanya

beach-hotel icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

Држава: Tурција Регион: Aланија Ресорт: Keстел Aеродром: ...

p.p. in DBL 571€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран во Ларадострикт, 12км од центар, на Анталија, а од Анталиски аеродром 10 км оддалече...

p.p. in DBL 941€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon
sand-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот се наоѓа во Гојнук, Кемер, 29 км од центарот на Анталија, а од  аеродромот  45 километри. В...

p.p. in DBL 628€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

Држава: Турција Регион: Аланија Област: Окучалар Аеродро...

p.p. in DBL 737€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 26

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.