• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2021
за резервации до 31/08/2021

297 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 29.08.2021
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

Држава Турција Регион Сиде Ресорт Соргун Аеродром ...

p.p. in DBL 829€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
gym icon
private-beach icon
sand-beach icon

Држава Турција Регион Анталија Ресорт Кунду Аеродром ...

p.p. in DBL 805€ 29.08.2021 22.09.2019 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon

Локација Турција: Алања Растојание до аеродром: 120 км Растојание до најблискиот град: Во строг центар н...

p.p. in DBL 702€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
wifi icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon

Положба: Хотелот се наоѓа во областа Colakli, оддалечен 55км од аеродромот во Анталија и 8км од центарот на Сиде. У...

p.p. in DBL 841€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

BAIA LARA - UAI Turkey, Antalya

beach-hotel icon
green-territory icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

Држава Турција Регион Анталија Ресорт Лара Аеродром ...

p.p. in DBL 853€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

Држава: Турција Регион: Кемер Аеродром: 65 км Сместување ...

p.p. in DBL 841€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon

Положба Хотелот се наоѓа во областа Evrenseki, оддалечен 10км од Сиде и 65км од аеродромот во Анталија. Услуга - Ultra A...

p.p. in DBL 896€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
platform-beach icon
private-beach icon

Држава Турција Регион Аланија Ресорт Инчекум Аеродром ...

p.p. in DBL 520€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 28

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.