• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2021
за резервации до 31/08/2021

297 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 29.08.2021
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
gym icon
sand-beach icon

ПОЛОЖБА: Хотелот се наоѓа во областа Kumkoy, 3км од Сиде и 65км од аеродромот во Анталија. Услуга - Ultra All Iclusive: Luxury У...

p.p. in DBL 987€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
building icon
city-hotel icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
sand-beach icon

Оддалеченост од аеродром на Анталија  110 km Најблиски места : Анталија  120 km, Сиде  40 km, Mанагват t 35 km, авт...

p.p. in DBL 502€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach-hotel icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА Antalya Aеродром: 140км Gazipaşa Aеродром: 26 км Alanya : 15 км, категорија на хотел : 5*Хотел Kargıcak, Alanya , отворен од 2008...

p.p. in DBL 647€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
gym icon
private-beach icon

Локација Оддалеченост  од  аеродром  Анталиа : 70 км Вид на плажа: песочно-камчеста Оддалеченост до пл...

p.p. in DBL 799€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 30.06.2021
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
gym icon

Име на хотелот: TUI BLUE Barut Andiz Категорија: 4 ѕвезди Локација: Сиде Web страна: www.barutblueandiz.com Адреса:  Side Mah. Özal Ca...

p.p. in DBL 799€
719€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Држава Турција Регион Анталија, Лара Аеродром 15 км Сместува...

p.p. in DBL 690€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach-hotel icon
green-territory icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

Локација: Држава: Tурција Регион: Keмер Ресорт: Keмер Aерод...

p.p. in DBL 787€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 29

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.