• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2021
за резервации до 31/08/2021

297 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 29.08.2021
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon

ЛОКАЦИЈА: Ресорт со 5 ѕвезди, лоциран на 45 км од Аеродром, 35 км од Анталија, 7 км од центарот на Кемер и 2 км од цен...

p.p. in DBL 678€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
wifi icon
city-hotel icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon

Локација Хотелот е лоциран во Кемер, 45 км од Анталија, а од Анталија аеродромот 60км. Во близина на хотелот се: ...

p.p. in DBL 963€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
city-hotel icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon
platform-beach icon

Датум на отварање: 2005 Последно реновиран: 2019 Категорија: 5* Концепт: Ultimate All Inclusive Адреса: Side / Kızılot - Manavgat/Anta...

p.p. in DBL 666€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
wifi icon
bar icon
restaurant icon
green-territory icon
beach-hotel icon
private-beach icon
large-pebble-beach icon
fine-pebble-beach icon

Држава:                          Турција                &n...

p.p. in DBL 617€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
fine-pebble-beach icon
large-pebble-beach icon
private-beach icon
restaurant icon

ПОЛОЖБА  Лагуна Алија е лоциран во Аланија, на само 29 км оддалеченост од плажата Клеопатра, 32 км од аквапар...

p.p. in DBL 702€ 29.08.2021 16.06.2021 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 4

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.