• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2022
за резервации до 30/06/2022

259 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 18.06.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 25.04.2022
bar icon
wifi icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon
sand-beach icon

ЛОКАЦИЈА Локација: Турција, Аланија, Окуркалар. Оддалеченост од аеродром: 90 км до Анталија аеродром, 75 к...

p.p. in DBL 563€
475€ 18.06.2022 05.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

ИМЕ НА ХОТЕЛ: LONG BEACH HARMONY HOTEL КАТЕГОРИЈА: 5* КОНЦЕПТ: ULTRA ALL INCLUSIVE ДАТУМ НА ОТВОРАЊЕ: 2014 АДРЕСА: Türkler Mah. Akdeniz Bulvar...

p.p. in DBL 766€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА Турција, Аланија Далечина од  аеродромот: 115 км од аеродромот Анталија Растојание до најблискот...

p.p. in DBL 663€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
platform-beach icon

Центар: (Avsallar - Turism Center): 500 м Аланија: 20 км  Аеродром: 101 км  Концепт: Ultra All Inclusive Базени 1 над...

p.p. in DBL 796€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
city-hotel icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon

Држава: Турција Регион: Анталија Област: Лара Аеродром: ...

p.p. in DBL 866€ 18.06.2022 08.05.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
building icon
wifi icon
private-beach icon

Држава Турција Регион Сиде Категорија HV1 Аеродром ...

p.p. in DBL 682€ 18.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 5

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.