• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2022
за резервации до 31/05/2022

255 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 11.06.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

wifi icon
bar icon
restaurant icon
green-territory icon
beach-hotel icon
private-beach icon
large-pebble-beach icon
fine-pebble-beach icon

Држава:                          Турција                &n...

p.p. in DBL 706€
644€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

Локација Хотелот се наоѓа во Сиде ,Кизило на 10 км од Манагват.А од аеродромот во Анталиа на само 70 км. Информа...

p.p. in DBL 664€
608€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
large-pebble-beach icon
sand-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран 500 м од селото Стокирова, 17км од селото во Кемер, од Анталија аеродром 70км. Во близи...

p.p. in DBL 1040€
930€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.05.2022
wifi icon
bar icon
restaurant icon
spa icon
beach-hotel icon
private-beach icon
sand-beach icon
large-pebble-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран на 7 км оддалеченост од Белек и 29 км од аеродром. Хотел во близина: Каја Палацо Голф...

p.p. in DBL 1004€
775€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
restaurant icon
spa icon
private-beach icon

Име на хотелот: AZURA DELUXE RESORT & SPA HOTEL Категорија: 5* Концепт на услуга: ULTRA ALL INCLUSIVE Адреса: Avsallar Mah. İncekum Cad. No 76 PK 074...

p.p. in DBL 795€
717€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach-hotel icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

Датум на отворање: Мај 2006 Категорија: 5* Концепт: Ultra All Inclusive Од аеродром: 75 км (60 мин) БАЗЕНИ ЗА ДЕЦА 8 ...

p.p. in DBL 957€
854€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 6

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.