• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2022
за резервации до 31/05/2022

255 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 11.06.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

wifi icon
bar icon
restaurant icon
beach-hotel icon
private-beach icon
sand-beach icon
spa icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот  е лоциран Камујува, 5км од цнат до Кемер,.Анталија аеродром 60км.Најблиски хотели: Zena Resort, L...

p.p. in DBL 805€
729€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach-hotel icon
building icon
wifi icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon
large-pebble-beach icon
private-beach icon
restaurant icon

Држава: Турција Регион: Анталија Област: Кунду Аеродром: ...

p.p. in DBL 805€
729€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
wifi icon
city-hotel icon
villas icon
sand-beach icon

ХОТЕЛ: SEAMELIA BEACH RESORT HOTEL & SPA АДРЕСА: EVREN MAHALLESİ 24 NO LU SOKAK NO:9, 07623 EVRENSEKİ - MANAVGAT - ANTALYA ТЕЛЕФОН: +90 242 777 00 02-07 pbx ФАКС: +90 24...

p.p. in DBL 777€
705€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
wifi icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
platform-beach icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот  е лоциран на 12 км од Сиде, од Анталиски аеродром 55 км.Соседни хотели : Bella Hotel, VONRESORT Golden Beach,...

p.p. in DBL 812€
735€ 11.06.2022 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 7

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.