• Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2023
за резервации до 31/03/2023

274 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 07.05.2023
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

bar icon
wifi icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
platform-beach icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот  е лоциран на 12 км од Сиде, од Анталиски аеродром 55 км.Соседни хотели : Bella Hotel, VONRESORT Golden Beach,...

p.p. in DBL 637€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

AKKA ANTEDON - UAI Turkey, Kemer

ЛОКАЦИЈА Локација: Турција, Кемер, Белдиби Оддалеченост од аеродром: 41 км Оддалеченост од најблискиот ...

p.p. in DBL 1034€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon

Држава: Турција Регион: Кемер Област: Кемер Аеродром: ...

p.p. in DBL 589€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
golf icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот се наоѓа на 3 км од центарот на Конакли, 8 км од центарот на Алања,а од  аеродромот  во Ан...

p.p. in DBL 589€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon
private-beach icon

Држава: Tурција Регион: Сиде Ресорт: Koмкој Aеродром: ...

p.p. in DBL 659€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
villas icon
swimming-pool icon
aqua-park icon

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран покрај река, на 6 км од Белек и 3 км од Кадрије. Аеродромот е на 25 км оддалеченост. Хо...

p.p. in DBL 1096€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
golf icon

ПОЛОЖБА : Овој ексклузивен, ултра модерен првокласен хотел е лоциран во Белек-Анталија, на 50 км оддалеченост о...

p.p. in DBL 964€ 07.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 8

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.