A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/index.php

Line Number: 441

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2020

  • Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2024
за резервации до 31/12/2023

267 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 07.04.2024
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ПОЛОЖБА : Ресортот е сместен на сама плажа, во Кемер-Текирова и е 4.7 км оддалечен од “Трите острови” и 10 км...

p.p. in DBL 1142€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon

Држава: Tурција Регион: Aланија Ресорт: Koнакли Aеродром:&nb...

p.p. in DBL 559€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
beach-hotel icon
wifi icon
city-hotel icon
green-territory icon
fine-pebble-beach icon

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во Лара, Анталија, се протега на површина од 45.000 м2 и е оддалечен 15 км од Анталија и 1...

p.p. in DBL 986€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
city-hotel icon
green-territory icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

ЛОКАЦИЈА Локација: Турција, Анталија, Лара Оддалеченост од аеродром: 10 км Оддалеченост од најблискиот ...

p.p. in DBL 1530€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
green-territory icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
sand-beach icon

ПОЛОЖБА : Барут Соргун Сензатори е лоциран 4 км оддалеченост од Сиде , 67 км од аеродромот во Анталија и 77 км од ц...

p.p. in DBL 1134€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

RIXOS SUNGATE - UAI Turkey, Kemer

apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
city-hotel icon
green-territory icon
private-beach icon
restaurant icon
spa icon

ПОЛОЖБА Хотелот е лоциран во Кемер, на 50 км од аеродромот на Анталија и 25 км од градскиот центар. Се наоѓа пом...

p.p. in DBL 1156€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 9

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.