A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/index.php

Line Number: 441

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2020

  • Денови

  • Часа

  • Минути

  • Секунди

Рана резервација Анталија 2024
за резервации до 31/12/2023

267 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 07.04.2024
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

bar icon
beach-hotel icon
building icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
private-beach icon

Локација Хотелот се наоѓа на 10 километри од Авсалар, 35 км од Аланија. А од  аеродромот во Анталија 85 километ...

p.p. in DBL 630€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
bar icon
beach-hotel icon
building icon
city-hotel icon
fine-pebble-beach icon
green-territory icon
private-beach icon

Држава: Tурција Регион: Белек Ресорт: Kaдрија Aеродром: ...

p.p. in DBL 1461€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon
swimming-pool icon
aqua-park icon

Држава: Турција Регион: Анталија Област: Лара Аеродром: ...

p.p. in DBL 913€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Датум на отворање: 2004 Категорија:  5* Концепт:  Ultra All Inclusive Web-страна: www.alvadonna.com Кредитни картички: Visa, Masterc...

p.p. in DBL 880€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
beach-hotel icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon
aqua-park icon
gym icon

ПОЛОЖБА : Амара Престиж е лоциран во Гојнук-Кемер, на само 8 км од градскиот центар, 30 км од центарот на Анталиј...

p.p. in DBL 777€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
swimming-pool icon

Држава Турција Регион Анталија Ресорт Аланија Аеродром ...

p.p. in DBL 601€ 07.04.2024 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА Хотелот е лоциран во Соргун, на 4 км оддалеченост од Сиде и 75 км од аеродром. Хотели во близина: Војаж ...

p.p. in DBL 698€ 07.04.2024 28.05.2023 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 10

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.