Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотел Гарби Парк 4*се наоѓа во Лорет Де Мар, лоциран е на 200 метри од плажата, блиску до продавниците и центарот за забава. Можност за бесплатен паркинг, бесплатен безжичен интернет, со доплата по собите.

УСЛУГА - HALF BOARD :
Хотелот има ресторан на база на отворено бифе. Појадокот, ручекот и вечерата се служат на база шведска маса. Кога одите на плажа осигурајте се да земете коктел од коктел барот на плажата.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 12:00 -00:00 hours   Check-out  До 07:00 - 10:00 hours
Собите се приватни балкони, клима уред и сателитска ТВ, сеф, сопствено купатило со средства за хигиена и фен. Некои од собите се со поглед на базен.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелот има надворешен базен и внатрешен базен, загреан во пролет и есенските месеци. Прекрасната градина е природна убавина, со лизгалки и неколку топогани, каде свиовите одат до 9 метри во висина. Плажата се наоѓа на 4 минутно пешачење од хотелот.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Програма за забава со разни дневни и вечерни активности, како и соба за игри за малите гости, пинг понг, снукер, билијард.  Хотелот е сместен на прекрасна локација, се е на мала близина од него, клубовите, баровите, плажата, продавниците за подароци и слично. Гостите може да уживаат и во вечерните шоуа организирани од хотелот.

 

www.hotelesgarbi.com/en/hotels/hotel-garbi-park

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.