Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Оазис Парк хотел е лоциран блиску до плажата Феналс, на 15 минути од градскиот центар.

УСЛУГА - Bed & Breakfast :
Оазис Парк располага со ресторан кој ќе Ви приреди кујнско шоу со готвење во живо и шведска маса за сите главни оброци. Овозможени се и спакувани оброци и собна услуга. Достапни се и снек бар и коктел бар за закуски, коктели, пијалоци и алкохол.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Сите соби се нови и комплетно опремени, модерно декорирани и освежени. Располагаат со се што Ви треба за пријатен и удобен одмор.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Плажата се наоѓа на само 6 минути пешачење. Мирната Феналс плажа Ви е на дофат, а самиот хотел располага со надворешен и внатрешен (сезонски) базен. Чадорите и лежалките се вклучени.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Вечерна забава, детски клуб, билијард, игралиште, соба за игри и голф терен оддалечен 3 км се достапни за забава и уживање. На 15 минути пешачење се наоѓа центарот кој изобилува со барови, ресторани и активности. Замокот Тоса де Мар е оддалечен 8 км, а Гномо парк 1,6 км.

СПА ЦЕНТАР:
Спа центарот располага со сауна, топла када, внатрешен базен и греени кресла. Овозможени Ви се и масажи со доплата.

 

www.ghthotels.com/en/hotel-costa-brava/hotel-lloret-de-mar/hotel-oasis-park-spa

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.