Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Оазис Тоса е голем и пријатен хотел лоциран во Тоса де Мар, блиску до градскиот центар и плажата. Старите градски ѕидови се оддалечени 15 минути пешачење.

УСЛУГА - ПОЛУ ПАНСИОН:
Ресторанот ги служи главните оброци по принцип на шведска маса. Ќе можете да уживате во готвење во живо или во барот и терасата покрај градина со некој свеж пијалок, коктел или закуска.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
На располагање се единечни соби, соби за двајца и соби со поглед на базен. Модерно се декорирани и одлично опремени за сите Ваши потреби во текот на одморот.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Оазис Тоса се наоѓа на само 6 минути од плажата, а располага и со надворешен базен со чадори и лежалки. Игралиштето и мини клубот се во непосредна близина.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Од средината на Јуни до Септември функционира програмата за фамилајрна забава. Хотелот на најмалите им нуди игралиште, лулашки и играчки. Можете да играте билијард, да се опуштите во фитнес центарот или да уживате во прошетките и забавата што ја нуди центарот.

СПА ЦЕНТАР:
Пристапот до Спа центарот е комплетно бесплатен за сите гости. Единствено масажите се со доплата. Располага со топол базен со касакада, парна бања со провиден таван, термални тушеви, џет тушеви, џакузи и фитнес простор. Децата мора да бидат придружувани од возрасен.

 

www.ghthotels.com/en/hotel-costa-brava/hotel-tossa-de-mar/hotel-oasis-tossa-spa

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.