Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот е лоциран во Тоса де Мар, во непосредна близина на старите Римски урнатини, ѕидовите на Тоса и стариот градски центар. Шопинг центарот и плажата се наоѓаат на 10 минути пешачење.

УСЛУГА - ПОЛУ ПАНСИОН:
Главниот ресторан на хотелот го послужува доручекот под отворено небо и по принцип на шведска маса, додека ланч барот и барот покрај базен подготвува кафе, чаеви, пијалоци и пиво. Просторот е поделен на внатрешен и надворешен.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Собите се традиционално декорирани, комплетно опремени, климатизирани, соодветни за пристоен одмор. На располагање се единечни соби, соби за двајца и фамилијарни соби.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
ГХТ Нептуно хотел располага со надворешен базен и мал детски базен со чадори. Плажата е оддалечена 550 метри..

СПОРТ И ЗАБАВА :
Детски клуб, игралиште, тераса, барови и ресторани се на располагање. Во близина, овозможени се скијање на вода, скуба нуркање и сурфање.

 

www.ghthotels.com/en/hotel-costa-brava/hotel-tossa-de-mar/hotel-neptuno

...



Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.