Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
ГХТ Са Ривера хотел е лоциран во Тоса де Мар и од центарот Лорет де Мар е оддалечен 20 минути возење. Неговата местоположба овозможува лесен пристап до плажата и ноќниот живот.

УСЛУГА - ПОЛУ ПАНСИОН:
Имате можност да уживате во вечерните забавни програми во главниот ресторан кој служи интернационална храна по принцип на шведска маса. Пристапот до интернет е бесплатен. Во снек барот ќе можете да порачате ладно кафе, пијалок или коктел. Во близина на хотелот ќе најдете и други ресторани и барови.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 11:30 hours
Сите соби се климатизирани и опремени со телевизори со рамен екран. Некои од нив имаат градски поглед, а некои кон базен. Можете да бирате меѓу сингл соби, соби за двојки и соби со поглед на базен.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелот е оддалечен само 4 минути пешачење од плажата, а располага и со надворешен базен со простор за релаксација и тераса за сончање

СПОРТ И ЗАБАВА :
Достапни ви се водни спортови како нуркање, одбојка на плажа, истражување на дното и екскурзии, билијард и реквизити за детска забава. Замокот Тоса де Мар се наоѓа на 0,8 км, а “Водниот свет” на 9 км оддалеченост.

 

www.ghthotels.com

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.