Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
ГХТ Балмс е лоциран во тивка област во Калела и е блиску до железничката станица, од која за Барселона ќе стигнете за 40 минути.

УСЛУГА - Bed & Breakfast :
Во хотелот Балмс сите оброци во главниот ресторан се служат по принцип на шведска маса, а во снек барот ќе можете да уживате во коктел или свеж пијалок. Во близина можете да најдете поголем избор на други ресторани и барови.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Достапни се повеќе типови на соби. Сите се комплетно опремени и модерно декорирани, соодветни за парови и фамилии. Овозможени се беби кот и адаптери за бања доколку патувате со бебе.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелот е оддалечен 7 минути пешачење од плажата. Самиот хотел располага со надворешен базен и лежалки во градина.

СПОРТ И ЗАБАВА :
За игра и забава Ви се достапни вечерна забава, детски клуб, игралиште, билијард, пинг понг, велосипедизам, планинарење, сурфање, нуркање и голф терен на само 3 км оддалеченост.

 

www.ghthotels.com

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.