Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
ГХТ Маритим хотел е лоциран во туристичката зона Калела, на сама плажа и со поглед кон Гарби плажата и познатиот светилник.

УСЛУГА - Bed & Breakfast:
Хотелот поседува ресторан што сервира по принцип на шведска маса и бар на отворено. Доколку летувате со бебе, достапни Ви се бебешко креветче и тоалетен адаптер. Во близина ќе пронајдете и многу други ресторани, коктел барови и кафетерии.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00  hours   Check-out  10:00 hours
На располагање се соби за еден, за парови и трипл соби. Сите се традиционално декорирани и опремени со сите неопходности.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
ГХТ Маритим е лоциран на само 1 минута пешачење од плажата. Располага и со надворешен и внатрешен базен, како и посебна градина опремена со лежалки за релаксација под отворено небо.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Од средината на Јуни до средината на Септември се организираат голем број активности и анимации за возрасни и деца, како во хотелот, така и на плажата. Хотелот располага со мини клуб, забавен парк и лулашки, фитнес центар, игралиште, билијард, а во близина се организираат водни спортови и екскурзии.

СПА ЦЕНТАР:
Спа просторијата вклучува џакузи, сауна, релакс просторија, топол внатрешен базен и соби за масажи (со доплата).

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.