Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
На 2 минути пешачење од плажата С Абанел , хотелот се наоѓа и на 4 км. од Маринеланд Каталонија аква паркот и 6 км. од Јарди Ботаник Маримурта.

УСЛУГА - ПОЛУ ПАНСИОН:
Појадок (со доплата) се сервира во обичен ресторан. Хотелот има бар/лонч. Појадок се сервира од 8:00 до 10:00 ч., Ручек: 13:00 до 14:30 ч., Бечера: 19:45 до 21:15 ч.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 18:00 hours   Check-out  До 11:00 hours
Сите соби вклучуваат: купатило, сеф, тераса, ТВ, телефон, соби со поглед на море или базен/ џакузи поглед, фен, клима уред.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Плажата С Абанел се наоѓа само на 5 минути пешачење од хотелот. Хотелот поседува и 2 надворешни базени.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Комфорт, сервис и забава за цела фамилија се трите најдобри карактеристики на овој хотел. Поседува градина, катче за играње, џакузи. Друго може да ги користите тениските терени, мини голф терените, соба за игри за билијард, фусбол, прекрасна природна градина како и бесплатен паркинг за гостите во хотелот. На 10 минути возење од ботаничките градини на Маримутра, Пиња Де Роса и Санта Клотилде. Во близина на хотелот има јавен превоз, ресторани, барови, ноќни клубови како и многу продавници.

 

www.hotelboixmar.com

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.