Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Се наоѓа на Маресме брегот, на само 45 мин. од центарот на Барселона. Во близина на голема плажа со природно убаво опкружување, конектиран со Монтнегре Природен Парк. Идеално место за фамилијарен одмор, затоа што Санта Сузана е град кој е цертифициран  од Генералитет де Каталониа како Перфектна Дестинација за Фамилијарен Одмор!

УСЛУГА -  Bed & Breakfast :
Различните деликатеси може да ги вкусите во главниот ресторан  на база на отворено бифе. Уживајте во шоуа на готвење на месо, риба, зеленчук, како и паста и пица. Внатрешен бар на располагање со катче за гледање ТВ, а може и да го користите А ла карте ресторанот, во текот на вашиот одмор.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
На ваше располагање се 225 соби, целосно опремени кои гарантираат удобен престој со квалитет кој ви дава да се чуствувате како дома.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелот се наоѓа на 2 минути пешачење од плажата. Само на 100 метри од плажата на Санта Сузана, хотелот има голем базен и голем опсег на анимација за деца и возрасни.

СПОРТ И ЗАБАВА :
За сите гости кои сакаат да се забавуваат после полноќ, откако ќе за врши живата музика, може да продолжат со танцување во клубот под терасата во хотелот. Секоја вечер во неделата гостите може да ги слушаат националните и интернационалните бендови на големата тераса од хотелот, која ја права пријатно место за релаксирање.

 
www.hotelalhambra.net/en/
...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.