Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Капричи хотелот се наоѓа во центарот на Санта Сузана, 6 км. од Бланес. Редовен превоз со воз од Санта Сузана до Барселона, како и добра локација до Гирона Аеродромот, кој се наоѓа на 30 км.

УСЛУГА - Bed & Breakfast:
Хотелот има ресторан на база на бифе и снек бар. Гостите исто може да уживаат во уникатните кулинарски искуства  настрана во рестораните, тоа би било најдобра опција за оние кои сакаат да бидат во близина на нивните соби за ручек или вечера. Во вечерните часови гостите може да испијат по некоја пијачка во удобниот лонџ бар.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Секоја соба има балкон, со поглед на ресортот или морето. Сите се климатизирани и имаат сателитска ТВ.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Ресортот се наоѓа на 1 минута пешачење од плажата, значи лоциран е точно на плажа, скоцкан во мал ресорт во Санта Сузана.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Теретана, спортска сала, базен, сауна, градина, билијард, играчница, детски базен, надворешен базен. Соба за игри и посебна детска област. Во лето работи и клубот за деца.

СПА ЦЕНТАР : 
Хотелот нуди различни услуги, поседува и надворешен базен, детски базен, сауна. 

 

www.hotelcaprici.com

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.