Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Keмер

Ресорт:

Белдиби

Aеродром:

40 км

   

Сместувачки услови

Сместување со животни:

Не

Соби за лица со посебни потреби:

3 Стандардни соби

Соседни соби:

Не

Соби за непушачи:

Забрането пушење во собите

Плажа

Пешкири:

Бесплатно

Лежалки за сонце:

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Понтонски премин:

Достапно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена со песок и камчиња.

Влез во море:

Камчиња

Забава

Диско:

Бесплатно

Вечерни програми:

Достапно

Дневни програми:

Достапно

Дополнување:

5 особи во аниматорскиот тим, зборуваат на руски јазик.

Инфраструктура

Лекар:

Со наплата

Менувачница:

Достапно

Берберница:

Со наплата

Перална:

Со наплата

Продавници:

Достапно

Хотелот прифаќа крдитни картици:

Master Card, Visa

Пркинг:

Бесплатно

Рента кар:

Со наплата

Wi-Fi:

Бесплатно

Детали:

Wi-Fi is бесплатно во лоби и во собите, лекар на барање.

Услуги за деца

Детски кревет:

Бесплатно

Детски столици во ресторант:

Достапно

Игротека:

Достапно

Mини клуб:

Достапно

Базен:

Достапно

Гувернанти :

Не

Изнајмување на детска колица:

Не

Услуги за чување на деца:

Со наплата

Детали:

Мини клуб за деца од  4-12 год.раб.време од  10: 00-18: 00. 
Чување на деца се наплатува 10 еур од саат.
Мини диско.

Базен

Внатрешен базен:

Достапно

Надворешен базен:

Достапно

Тобогани:

Достапно

Карактеристики за базените и тобоганите:

2 надворешни базени со свежа вода, не затоплени, 750 и 50 м2 
1 внатрешен базен со свежа вода, незатоплен 100 м2
2 тобогани со раб.време од 10: 00-12: 00/14: 00-16: 00, работното време зависи од временските услови.

СПА

Хамам:

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Maсажа:

Со наплата

Спорт

Билјард:

Со наплата

Теретана:

Бесплатно

Пинг-понг:

Бесплатно

A la carte ресторанти/бифе :

Пеперминт ресторант A'La Carte (Италијанска кујна и скара) отворен од  18: 30-21: 00. 
Ресрторантот  е со наплата од 10 еур по особа, со резервација однапред.

Бар:

Лоби бар  – отворен нон-стоп. 
Базен бар  -10: 00-24: 00. 
Коурт бар  - отворен нон-стоп. 
Сервис бар  -12: 30-14: 00/18: 30-21: 00. 
Диско бар-  23: 30-02: 00.

Детско мени:

Бесплатно

Диетно мени:

Бесплатно

Распоред на оброци во главен ресторант:

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок 10: 00-11: 00, ручек 12: 30-14: 00, вечера 18: 30-21: 00. 
Достапни закуски во хотелот преку целиот ден

Концепт:

All Inclusive

Вегетаријанска храна:

Бесплатно

Детали:

Коцептот  all-inclusive е од 07:00 до 24:00, вклучува и локални пијалоци.
Со наплата: увозни пијалоци, свежи сокови, флаширани пујалоци.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.