Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА

Хотелот  е лоциран Камујува, 5км од цнат до Кемер,.Анталија аеродром 60км.Најблиски хотели: Zena Resort, L'oceanica хотел

ИФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛОТ

Хотелот е отворен 1999 фод, реновиран 2009, на површина 36.000м2, составен од 4 згради, и Парк зграда на 400м2 преку улица.

Хотелот приспособен за лица со посебни потреби


Хотелот прифаќа кредитни карици, Visa, Mastercard.


ПЛАЖА

Сопствена плажа и камчиња, лежалки за кревет, душеци, чадори, пешкири за плажа-со доплата, влез во море песок, камења. 


ИНФРАСТРУКТУРА

 • 2 отворени базени, 350м2 и 100 м2, 3 тобогани.
 • Затворен базен 120м2
 • Главен ресторант
 • 1 A'la Carte ресторант: рибен (1 пат со доплата и резервација)
 • 4 барови и диско
 • 2 тениски игралишта, со тврда подлога
 • 2 соби за конференции од 30-200 м2 за 20-150 особи

ВАЖНО

Миленици не се дозволени

СМЕСТУВАЧКИ УСЛУГИ

Хотелот има 186 соби, со поглед на море.

Собите се опремени: централна клима, сателитска програма со TV со Руски канали, мини бар, само пијалоци на денот на пристигнување, електричен  бокал, за чај и кафе, се наоплолнува еднаш неделно, директна телефонска линија, бања, фризер, соби со поглед на море, со балкон, и француски балкон, сеф со доплата.

Под /  керамички/ламинат

Собно чистење, дневно.

Промена постелнина 2 пати неделно.

Пешкири се менуваат секојдневно.

УСЛУГИ
Забава и спорт

БЕСПЛАТНО

 • Aнимација
 • Жива музика
 • Турска бања, сауна
 • Фитнес центар
 • Aмфитеатар
 • Диско
 • Одбојка на плажа
 • Тенис попладне
 • Табла
 • Пинг понг
 • Aеробик и гимнастика

СО НАПЛАТА

 • Maсажа и пилинг
 • Билјард
 • Teнис
 • Водени спортови

ОСТАНАТИ УСЛУГИ

 • Лекарски сервис
 • Wi-Fi (со доплата), перална,
 • Менувачница, фотограф,
 • Изнајмување на кола и велосипед

ЗА ДЕЦА

 • Кревет, на барање
 • Детско дискоChildren's disco
 • Детски дел игротека, 6м2
 • Мини клуб-(4-12 год)
 • Бебешка колица, со доплата

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.