Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Сиде

Аеродром:

55км од аеродромот во Анталија

Сместување

Домашни миленичиња:

 Не

Check-in/ Check-out: 

Check-in од14:00
Check-out во 12:00

Плажа

Пешкири:                     

Бесплатно

Лежалки:

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена песочна плажа

Должина:

500 м

Услуги

Кревет за бебе:

Бесплатно

Детски столчиња во ресторанот:

Да

Игралиште:

Да

Мини клуб:

Да

Базен:

Да

Мини зоолошка градина:

Бесплатно

Изнајмување колички за бебиња:

Со доплата

Дадилка:

Не


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


СПА Центар

Амам:     

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Масажа:

Со доплата

Спорт

Мини голф:

бесплатно

Билјард:

со доплата

Windsurfing:

со доплата

Теретана:

бесплатно

Table tennis:

бесплатно

Одбојка:

бесплатно

Спортови на вода:

со доплата

 

A la carte ресторани / бифе:

Турски ресторан, Мексикански ресторан, Кинески ресторан, Рибен ресторан, Медитерански ресторан. Работно време на ресторани 19:00 - 21:00. 
За престој од 7 ноќи, гостите можат да го користат турскиот à la carte со претходна резервација. Сите ресторани имаат кодекс за облекување.
Во зимската сезона, медитеранскиот ресторан е отоврен (гостите можат да го користат еднаш од најмалку 6 ноќи престој).

Бар:

Pool bar 09:00 - 24:00. 
Nazar Bar 18:00 - 05:00.
Dragon Bar (во плажа) 12:00 - 24:00. 
Бар во плажа 10: 00-18: 00.

Диетален мени:

Бесплатно.

Работното време на главниот ресторан:

Појадок 07:00 - 10:30, Ручек 12:30 - 14:30, Вечера 19:00 - 21:30, Доцна вечера (во ресторанот на Fulya хотел) 23:00 - 02:30. Во текот на денот (11:30 - 18:00) закуски.

Концепт:

Ultra All Inclusive

Детали:

Ultra All Inclusive концептот вклучува локални и некои увезени пијалоци. Хотелот го задржува правото да откаже настани или да го промени распоредот на работните места на услугата и забавата на отворено, во зависност од временските услови. Пијалоците се служат во чаши.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.