Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Сместен  во  западниот дел на Банско  со преубав  поглед  на  Пирин планина ,Рила и Родопите. Оддалечен  од  жичарата 1 км, од центарот  на градот 730 м, од  аеродромот  во  Софиа 160 км, од  автобуска станица 1,2 км, и ги има  во близина  сите потребни удобности (продавница, ресторани банкомати и др.локации)

УСЛУГА  : 
Располага  со ресторани,барови СПА и др. Ресторани  како  што се традиционални меани европска кујна за различни понуди со одлична услуга  од врвни кувари.лоби бар и пиано бар со голем избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци  и егзотични коктели .

СМЕСТУВАЊЕ :
Модерен  хотел кој има 87 двокреветни ,5 фамилјарни,и 6 апартмани.Сите се опремени со телефон,сателитска ТВ,сеф,минибар  и  купатило.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Хотелот располага со најсовремен Спа центар во ориентален стил со професионални терапефти, масажери за најразлични третмани.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.